Komentowana treść: Nowe oprogramowanie dla MorphOS-a
[#1] Re: Nowe oprogramowanie dla MorphOS-a
No, niektóre z tych rzeczy to nawet jakiś czas temu się pojawiły...
[#2] Re: Nowe oprogramowanie dla MorphOS-a
Ta wersja Altabber rządzi! Fajnie aktywują się okna już w momencie wybierania. No i kuma wreszcie okna typu AmiNetRadio. To najlepsza "przełączarka" okien jaką widziałem, bo okna się sortują tak jak w windowsowym Alt+Tab. Dzięki temu można przełączać się między dwoma oknami nie przechodząc za każdym razem przez całą listę otwartych okien. Ja bym już bez tego żyć nie umiał. :P
[#3] Re: Nowe oprogramowanie dla MorphOS-a

@MDW, post #2

W odpowiedzi na komentarz #2


Nie wiem jak dziala ten Altabber, ale czy probowales depthmenu?

Zajego pomoca tez przyjemnie sie przelacza okienka Alt+Tab :)
[#4] Re: Nowe oprogramowanie dla MorphOS-a
MUIMine 1.2 (klon Sapera)



BTW: tu sa locale PL dla MUIMine, ktore kiedys zrobilem :)
[#5] Re: Nowe oprogramowanie dla MorphOS-a

@reactor, post #3

W odpowiedzi na komentarz #3


Depth menu działa na popupmenu.library, a popupmenu library to @#$%^&!@#. Albo nawet gorzej.
[#6] Re: Nowe oprogramowanie dla MorphOS-a

@MinisterQ, post #5

W odpowiedzi na komentarz #5


@#$%^&!@#

DM na AmigaOS3.9 ladnie dziala. Na OS4 tez chyba dziala (pytalem o to, ale nie pamietam dokladnie odpowiedzi).
[#7] Re: Nowe oprogramowanie dla MorphOS-a

@reactor, post #6

W odpowiedzi na komentarz #6


Tak, naturalnie, ładnie działa.

Włącz sobie jakiegoś enforcera, to zobaczysz jak ładnie niekiedy potrafi zadziałać.

Żeby nie było niedomówień - to nie wina pulldown menu, tylko biblioteki popupmenu która jest zle napisana.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem